.

.

8 ML Мулти-боја Сјајот лак Лепак со 3w Мини Печење Светлина Фототерапија Лепак за Помине Уметност Дизајн и Ноктите Салон

8 ML Мулти-боја Сјајот лак Лепак со 3w Мини Печење Светлина Фототерапија Лепак за Помине Уметност Дизајн и Ноктите

DEN 154.56

Пристапност
Во достапна форма

лак сет вклучуваат : бои мини гел база на грб и сјајни & мат врвот полски.класичен трендовски розова сино жолта зелена brown полски, виолетова сребрен сјај во собата, се погодни за сите сезони дневна рутина во животот!направи твојот живот шарени.брзо лекување долготрајни : ув/led впие исклучување треба да се излечи под светилки.потребно.просечната led 60-120 секунди.може долго да трае 21-30 дена кога ќе го следат вистинскиот чекори.лесно користење идеја за подарок : започнете со полнење високо пигментирани, мазна се применуваат.е совршен подарок избор годишнина, божиќ, роденден, празник, денот на вљубените, денот на мајката.ова ќе одлична девојка, мајка пријатели.еколошки здрава : природни смоли toxin слободни состојка ја прави безбедно оштетувања на кожата, има низок мирис.само користи не-директен контакт со кожата.измијте веднаш ако се случува.се чувствуваат болест, веднаш прекинете со употреба на побарате лекарска помош.да се чува далеку од бремените деца.diy уметност услуги : дизајн на сопствен нокти, боја одлично, повеќе борба одлучи кој треба да го одбрале.уживајте нокти времето пријатели дома.Мини лак Поставите Гел лак за Полнење гел лак.

Главните карактеристики

Избор на клиент