.

.

Lunarable Мексиканската Туш Кабина Завеса, Смешни Sombrero Капи Maracas Украси Печати, Декоративни Ткаенини Поставени со Куки за Бања, 54 W x 78 L, Vermilion Multicolor

Lunarable Мексиканската Туш Кабина Завеса, Смешни Sombrero Капи Maracas Украси Печати, Декоративни Ткаенини

DEN 2037.60

Пристапност
Во достапна форма

Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Уникатен.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Тие се водоотпорни и сува брзо откако ќе туш.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни stallrap туш завеси.МЕРЕЊА - 78 ИНЧИ ДОЛГО x 54 ИНЧИ ШИРОКА.Додава вистинска вредност и длабочина до вашата бања оркестарот.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Вистински.Не винил, Не PEVA.Тоа е брз и луксузен начин да се освежите и целосно да го промени изгледот на бања без голем трошок.Мажи, жени, деца, тинејџери, момчиња или девојки, сите ќе ја сакаат оваа туш завеса.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со илјадници изненадувачки дизајни.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Бања е местото каде што ќе се трошат значителен дел од денот, е место за да се релаксираат.Не Исчезнува.НАПРАВЕНИ ОД Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитирајте од звукот на вода, додека зјапаше во планински предели.Вклучува куки.Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.

Главните карактеристики

Избор на клиент