.

.

Џин-Сиу Накит Организатор Кутии Подарок Кутии за Накит од Стакло 2 Слоеви Накит Градите Тебе Едноставен Стил Накит Организатор Подарок за Жените

Џин-Сиу Накит Организатор Кутии Подарок Кутии за Накит од Стакло 2 Слоеви Накит Градите Тебе Едноставен Стил

DEN 5837.76

Пристапност
Во достапна форма

▶ Големина : 180mm * 130mm * 75mm, тежина : 2.5 kg. ▶ Ентериерот е направен од нежни и меки собираат руно, кој е дебел и ефикасно да се заштити вашиот накит. ▶ Не се лизга на дното - Сунѓерот перница на дното за да се заштити вашето биро од гребнатини. ▶ Стакло накит складирање кутија е направен од високо-транспарентно стакло и сечење технологија Исклучителен изглед дизајн, убава и практична, со 45-степен ред заоблени рабови за да се спречи секојдневно гребнатини и да се заштити вашата безбедност. ▶ Површината на капакот е во комбинација со слој процес и на блескавата процес да се направи вашиот накит блеска цело време.Бренд : Џин-Sui Product Карактеристики : 1. Стилски изглед Накит Складирање кутија со сомот фах фиоки обезбеди вашиот накит подобра заштита, не само што може да ги собере сите ваши jewelries но, исто така, може да се користи како декорација за вашата соба.2. Едноставна и практична diy накит кутија, лесно да се одржи накит essentials како што се прстени, обетки, часовници, ѓердани, нараквици, алки, брошеви, градите pin, коса додатоци.3. Чувајте ги вашите накит чисти во секое време, dustproof случај е лесно да се чистат со влажна крпа, мора да имате за да зачувате простор на вашиот суета tabletop, одличен подарок за вашите најблиски.Пакување : Кутија за Накит * 1 (Не се вклучуваат jewelries дека прикажани во слики)ви Благодариме за вашата шопинг во мојата продавница.Имајте пријатен ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент