.

.

Gerbil Мајка - За Сопствениците На Домашни Миленичиња - Глувчето - Gerbil PopSockets Swappable PopGrip

Gerbil Мајка - За Сопствениците На Домашни Миленичиња - Глувчето - Gerbil PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Смешна и симпатична Глувчето дизајн за неа и деца.Gerbils се како симпатична како Гвинеја Свињи, Хрчаци, Зајаци, Глувци и се супер страшни миленици во нивните Gerbil кафези!.Gerbil Подароци Идеја : Gerbil Мајка - Тоа го прави голем дар за љубители на животните и Gerbil сопственици за Божиќ, Роденден, Денот на Мајката и сл.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Смешна и симпатична Gerbil дизајн за неа и деца.Gerbils се како симпатична како Гвинеја Свињи, Хрчаци, Зајаци и се супер страшни миленици во нивните Gerbil кафези!Gerbil Подароци Идеја : Gerbil Мајка - Тоа го прави голем дар за љубители на животните и Gerbil сопственици за Божиќ, Роденден, Денот на Мајката и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент