.

.

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер, Крило Усна Продолжување SpoilerRear Покривот Спојлер се Вклопува Одговара за MK8 Стандард 2021+(123 * 42 * 25 3350-Јаглерод жито)

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер, Крило Усна Продолжување SpoilerRear Покривот Спојлер се Вклопува

DEN 1459.20

Пристапност
Во достапна форма

не бара сложени операции.Impear гуми влечење додека возите да се применуваат надолу сила, обезбедува стабилна контрола додека возење со голема брзина. 【Fitment】Задните Покривот Крило Спојлер ,Специјално дизајниран да се вклопуваат за MK8 Стандард 2021+, се додава луксуз и стилски изглед на вашето возило. 【Fitment】Задните Покривот Крило Спојлер ,Специјално дизајниран да се вклопуваат за MK8 Стандард 2021+, се додава луксуз и стилски изглед на вашето возило. 【Совршен Дизајн】Задните Покривот Спојлер задната врата со врвен craftmanship, сјајни изглед, дава на вашето возило делукс и модерен изглед.【Fitment】Задните Покривот Крило Спојлер ,Специјално дизајниран да се вклопуваат за MK8 Стандард 2021+, се додава луксуз и стилски изглед на вашето возило. 【АБС материјал】 Продолжување Спојлер ,строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот. 【Лесна Инсталација】 Покривот Спојлер Усна,Доаѓа со двострано лента, лесно и брзо да се качи, без модификација е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент