.

.

T. J. Oshie Вашингтон Метрополи Autographed 2005 NHL Нацрт Логото Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

T. J. Oshie Вашингтон Метрополи Autographed 2005 NHL Нацрт Логото Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Ова пак е лично на рака потпишан од страна на Т. Џ. Oshie.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени T. J. Oshie сувенири.Вашингтон Метрополи сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент