.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци Микроскоп Рефлексивни Ретровизори со Метални Заградата Биолошки Микроскоп Микроскоп Додатоци

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци Микроскоп Рефлексивни Ретровизори со Метални Заградата Биолошки Микроскоп

DEN 1540.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Метал Заграда, Стакло.Рефлектор Дијаметар : 49 mm.ltem Име : Микроскоп Одраз во Огледало.Одговараат На Микроскоп : О2/06 Серија Микроскоп.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Главните карактеристики

Избор на клиент