.

.

Чист Бакар Бел Украси, Дома Автомобил Декорација Правец на Chimes Орев Цврсто Дрво Бел Декорација Модерен и Едноставен Декорација Подарок

Чист Бакар Бел Украси, Дома Автомобил Декорација Правец на Chimes Орев Цврсто Дрво Бел Декорација Модерен и

DEN 172.80

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетна изработка и материјали : ова gearbell / правец на свири / декорација, направен од висок квалитет на црна hutoma и месинг, исклучителна површината изработка.Големина : 6.8 x 8 x cm / 2.67 x 3.1.Бел дијаметар : 4 Cm / 1.57 во.Лесен за инсталација : на дното транспарентен nanofin дизајн, силна паста, не боли на десктоп, нема потреба да се стиска, нема траги.Различни декоративни употреба : Овој производ може да се користи како десктоп или во возилото украс.Минималистички дизајн може да биде интегриран во вашиот простор за декорација.Креативни подароци : Оваа убава бел е дефинитивно вашиот најдобар подарок.Уникатен ѕвона може да се користи како подароци, собирачи, украси, или луѓето кои ви даде многу важно.Различни декоративни цели - овој производ може да биде автомобил автомобил и дома десктоп украс.Минималистички дизајн може да биде интегриран во вашиот простор за декорација.Во моментов decompressed ринг тон : На бел е прилагоден од страна на професионални tunner, бел полирање процес, звукот е чист, остатокот е рана.Големина : 6.8 x 8 x Cm / 2.67 x 3.1 in Bell дијаметар : 4 CM / 1.57 INMaterial : Црн Орев + Brass Function : Ветрот Bell Installation метод : 3m glue Scene : автомобил, desktop Gifts : семејство, пријатели, деловни подароци, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент