.

.

Besli 2 Литри Мали Ѓубре Може да Ѓубре Може да Wastebasket за Бања Спална соба, Кујна за Статистика (Бела, 2 Парчиња)

Besli 2 Литри Мали Ѓубре Може да Ѓубре Може да Wastebasket за Бања Спална соба, Кујна за Статистика (Бела, 2

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни PP материјал,многу издржливи и не е лесно да се скрши.Големина : 7.87 инчен*7.87 инчен*10.03 инч.Едноставни и стилски ѓубре ,многу практично и корисно.Совршен за ставање во вашата кујна бања канцеларија спалната соба countertop или под мијалникот.Пакетот вклучува 2 парчиња од белата корпата за ѓубре.Besli 2 Литри Мали Ѓубре Може да Ѓубре Може да Wastebasket за Бања Спалната соба Кујна, Канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент