.

.

Јасно Обланда Пакет Печати 1.5 Круг Табот Налепница Етикети од Kenco (12 Pack (12,000))

Јасно Обланда Пакет Печати 1.5 Круг Табот Налепница Етикети од Kenco (12 Pack (12,000))

DEN 1438.80

Пристапност
Во достапна форма

12,000 Стакло-Јасно Лепило Обланда Заптивки - Производителот Директно Цена!. 1.5" Круг Круг Налепници Направени од страна на Kenco во САД.Печати Коверти, Boxees, и Пакети - ги следи Најновите Поштенски Прописи.Силно Лепило Дека е лесно да Лупам Надвор и да се Применуваат.Дизајнирани Специјално за рака апликација ИЛИ побрзо полу-автоматски апликацијата со Towa Апликатори Серија. 1.5" круг јасно мејлинг обланда пломби се идеални за мејлинг ништо од мало пакети за поштенски конверзација.Овие обланда печати немаат мраз за нив и се сосема јасни.Погледнете го нашиот други оглас за матирано!Овие обланда се фоките се специјално рана на компактен рамка за примена од страна на страна, со фармацевт, или со нашите линија на дистрибуирани рака applicators од Towa како што Towa APN-30. Дали мал бизнис или голема компанија со автоматски собранието линија, овие пломби се подготвени за вашата апликација.Сраснување е лесно и да се користи стандарден постојан лепило.Овие пломби се во согласност со новиот поштенски прописи за запечатување здиплен само-mailers под 1 унца.Тие се цврсти проѕирен етикета јазичиња без перфорации да дозволи предвремено кршење.

Главните карактеристики

Избор на клиент