.

.

Conesys 4 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -') (AE556L24-22P-LC)

Conesys 4 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -') (AE556L24-22P-LC)

DEN 5509.20

Пристапност
Во достапна форма

Mfr : - Conesys.Серија : - МИЛИ-DTL-5015 Серија III.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Конектор Тип : - Приклучок За Домување. 4 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -Спецификација за Производ : Категорија : - Конектори, Интерконекции, Кружни Конектори - Housings Mfr : - Conesys Series : - МИЛИ-DTL-5015 Серија IIIPackage : - Box Part Статус : - Active Connector Тип : - Приклучок Housing Type : - За Машки Pins Number на Позиции : - 4 Shell Големина - Вметнете : - 24-22 Shell Големина, МИЛИ : - -Контакт Тип : - Crimp Contact Големина на : - 8 Mounting Тип : - Слободен Виси (Во Линија)Монтажа Функција : - -За прицврстување на Видот : - Threaded Orientation : - N (Нормално)Школка Материјал : - Aluminum Shell Крај : - Electroless Nickel Housing Боја : - -Ingress : - IP67 - Прашина Тесни, Waterproof Material Запаливост Оценка : - -Карактеристики : - -Заштитен : - Shielded Note : - Контакти Не Included Operating Температура : - -55 C 200 CRo HS Статус : ROHS3 Compliant ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8536.69.4020.

Главните карактеристики

Избор на клиент