.

.

Мажите електрични жилет додатоци Хлапак/Razor Главата Носителот Одговара За Norelco PT860 PT730 PT735 AT890 AT893 AT754 PT728 PT861 PT880 AT894 AT911 AT810 AT814 AT815 Одговара За Филипс ( Боја : Сребро )

Мажите електрични жилет додатоци Хлапак/Razor Главата Носителот Одговара За Norelco PT860 PT730 PT735 AT890

DEN 1934.40

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов,висок квалитет.Име На Производ : Замена Хлапак Држачот.Без пакет.Лесно да се инсталира.Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.Пакетот вклучува : 1 x Хлапак Главата Носителот На Жилет главата е компатибилна со следниве хлапак жилети : PT710 PT715 PT725 PT720 PT728 PT730 PT735 PT860 AT890 AT750 AT751 AT752 AT753 AT754 AT891 AT893.PT710 PT715 PT720 PT721 PT722 PT723 PT724 PT725 PT726 PT727 PT728 PT730 PT731 PT732 PT734 PT735 PT736 PT737 PT739 PT761 PT762 PT763 PT764 PT786 PT810 PT815 PT860 PT866 PT868 PT880 AT810 AT811 AT814 AT890 AT891 AT893 AT910 AT911 AT750 AT751 AT752 AT753 AT754 AT757 AT758 AT798 AT926.

Главните карактеристики

Избор на клиент