.

.

Ebotri Постојан IPL Отстранување на Влакна Уред за Ладење Безболно Технологија At-Home Коса Смена Машина за Жените и Мажите Лицето Тело Бикини Област Употреба, 1 Милиони Не

Ebotri Постојан IPL Отстранување на Влакна Уред за Ладење Безболно Технологија At-Home Коса Смена Машина за

DEN 4798.56

Пристапност
Во достапна форма

ENHANCED СИЛНА ЕНЕРГИЈА : Овозможувајќи за различни коса дебелина и кожата издржливост, Ebotri дизајни 6 енергија брзини од умерена (5.5 J/cm2) да силна (11.4 J/cm2) за поединци избор.Покрај тоа, Ebotri, исто така, усвојува црвено светло терапија за подмладување на кожата и се стега од емитира three-layer, инфрацрвена светлина за да го активирате колаген и еластин.БЕЗБОЛНО ЛАДЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА : за Да се избегне горење на кожата, Ebotri усвојува контакт МРАЗ за ладење технологија cools на површината на кожата - спречување на оштетување на кожата која им овозможува за речиси безболно, но многу ефективни отстранување на влакна.ENHANCED ТОНОТ на КОЖАТА СЕНЗОРИ : за Да се осигура автоматски и постојано се прилагодува на тонот на вашата кожа, Ebotri дизајни со повеќе кружни тонот на кожата сензори, кои колективно се формира силна индукција на кожата.Целото тело отстранување на влакна е толку брзо како 15 минути.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : Надвор од лична хигиена и големината на различни области предвид, 2 дополнителни магнетни монтажни трепка глави се вклучени за вас.Со еден мал круг дупка е за усните област употреба, други за бикини област употреба. 1 МИЛИОНИ НЕОГРАНИЧЕН број на УДАРИ : Ти никогаш не ќе мора да се грижите за користење или купување замена касети. 1 милиони трошоците се ниски удари се доволно за целото семејство е живот употреба.Дизајн : Без Приврзаност.

Главните карактеристики

Избор на клиент