.

.

HJ Градина 2 парчиња Допир Latch Не-Магнетни Притисни Latch Вратата Фати Latch Заклучување за Кабинетот Шкафот Фиока Црна

HJ Градина 2 парчиња Допир Latch Не-Магнетни Притисни Latch Вратата Фати Latch Заклучување за Кабинетот Шкафот

DEN 155.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од висок квалитет на ABS,добра сеопфатна перформанси,абење и отпорност на корозија,издржливи во употреба.Силни и издржливи,изградена-во клипот пролет контракција вшмукување,притиснете за да се отвори или затвори.Идеален за спални соби, бањи, кујна и плакари.Уникатен бубачки форма,прекрасен изглед.Овозможи 3мм (1/8") простор за притисок во порака.Доаѓаат со појавување на шрафовите за монтирање,лесен за инсталација и употреба,погоден за инсталација без handlebars или фиоки или кабинети.Пакет се вклучени : 2 парчиња Црн Push To Open Кабинет го Фати.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : црна Димензии : База : (Lx W)54.7x42.5mm,Т база : (Lx W) 28x11.7mm ќе добие : 2 парчиња Допир latch 12pcs монтажа завртки Забелешка : прирачник за мерење е дозволено да имаат мал разумен грешка опсег.

Главните карактеристики

Избор на клиент