.

.

На Goozler - Тоа е Мојот Ебат Роденден - Партија Подарок Шега - Гроздобер Ретро Стил возач на камион Капа Шапка

На Goozler - Тоа е Мојот Ебат Роденден - Партија Подарок Шега - Гроздобер Ретро Стил возач на камион Капа Шапка

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Произведено во САД и Увезени.Предвремени затворање.ТЕНЕСИ БАЗИРАНИ на ПЕЧАТАЧИТЕ - Овој смешен ретро гроздобер стил возач на камион шапка е измислено од страна на нашите квалификувани илустратори и дизајнери, тука во убава планина на североисток Тенеси!Ние сме горди на она што сме го направите ако сте секогаш во областа излезете и видете нас!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ возач на камион - Ова класичен ретро гроздобер изглед возач на камион шапка е сосема нов, но не мора да му кажете на некој што.Само да седат назад и да bask во восхит на своите врсници, како што рок на оваа, без сомнение смешен, класичен возач на камион стил капа.ВИСТИНСКА КЛАСИКА - Кој на полиестер мрежа назад, прилагодлив предвремени затворање, тешки плетенка, а широк пена пред се, овие големи шапки навистина одговара на сметка!.ДРЖАВА НА УМЕТНОСТА ОПРЕМА - Што ние правиме се произведува во нашата мулти-милион долари објекти за користење на ОПРЕМАТА од лидерите во биз!.БЕЗБЕДНОСТА Е за КВАЛИТЕТ - Од еко-пријателски Phthalate Слободни Мастила за одржлив производствени процеси, ние сме лидер во одговорно облека декорација индустрија со години.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ова е ГОЛЕМА капа!Ќе ви се љубовта и тоа дефинитивно ќе добиете насмевка надвор од секој кој го гледа тоа! - Ова е голема, класичен стил возач на камион Шапка исто како и вашиот дедо користи за да се носат! 100% стилски капа со мека мрежа страни и назад.Овие капи функција 3.5 инчен круна и 5 панел изградба.На fastener е двојно пластични табот стил и шапка има тешки плетенка низ веѓата.

Главните карактеристики

Избор на клиент