.

.

AODONG Жените Анти Целулит Задник Кревање Leggings со Лак Вратоврска Висока Половината Јога Панталони Тренингот Текстура Работи Хулахопки

AODONG Жените Анти Целулит Задник Кревање Leggings со Лак Вратоврска Висока Половината Јога Панталони Тренингот

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа обезбедува лесен и удобност заедно со пот апсорпција и влага wicking способности.Висока Waisted Тренингот Leggings со Лак Вратоврска за Жените Задник Кревање на Стомак Контрола Лесна Јога Панталони за Лето, Лето Подароци за Жените.Висока waisted leggings за жените, укинување на јога панталони, activewear, салата shapewear хулахопки, тренингот работи панталони, тесни панталони плен scrunch leggings.Тоа е толку удобно и мека што го прави вашиот втор кожа без ограничување!Дише, тесни се вклопуваат, силна компресија, брзо сушење, влага wicking, еластичен.Тоа зависи од други физички варијабли, т.Тие им даде на вашиот задник на се насочат дека вашите плен изгледа како сочни праски; Плус задник кревање функција за природен изглед на грбот.◆ Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail во секое време.Висок Половината Јога Панталони за Жени -【Материјал】Полиестер, Spandex и Акрил.✔✔Испорака на Услуги : ◆ Ние брод од Кинески склад.Супер еластичен ткаенини се совршени за вашето тело,многу топол и мек!Женска Leggings. ✔✔Сезона : Пролет,Лето,Есен✔✔Пол : Жените✔✔Стил : Случајни✔✔Материјал : Полиестер+Spandex✔✔Шаблон Тип : Цврсти✔✔Должина : Редовни✔✔Силуета : Одговара✔✔Она што ќе добиете за : 1 X Јога legging✔✔Опис : ◆ Посебни Цврст дизајн◆ Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!◆ Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.јога панталони за жени.Висока Waisted Leggings за Жените -【Повод】Јога leggings може да се користи во салата студио пилатес, отворено спортски и дневен одмор места каде што можете лесно да го промените вашиот стил од обичните да dressy во минути.Дише, мека,еластичен, хигроскопна,силна компресија, лесна, тесни се вклопуваат, брзо сушење.Погоден за јога, вежби, фитнес, трчање, танц, јавање, играње, бокс, работа, патување, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Женска Јога Панталони Стомак Контрола Leggings Хулахопки -【Стил】Нови ексклузивни саќе sculpting материјал со право на компресија ќе се скрие на какви било недостатоци, нудејќи компресија на рамниот сите тело форми и големини.Drawstring затворање.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задник Кревање на Тренингот Работи Хулахопки -【Карактеристики】Не pilling, Не-исчезнува, Еластичен, Клеча доказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент