.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 2DS XL - Крофна Kawaii | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 2DS XL - Крофна Kawaii | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 1322.40

Пристапност
Во достапна форма

Поставете го тренд : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Nintendo 2 DS XL!Не ми се допаѓа крофна kawaii дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Nintendo 2 DS XL ќе биде единствен што ќе се!.Со гордост се НАПРАВЕНИ во САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U.Оди И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Apple i Phone XS благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Задоволство : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Издржливи ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins мека кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа не е ТЕШКО СЛУЧАЈ. , и поддржани од страна на нашите задоволство !винил decal налепници> не Е ТЕШКО случај мат финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки стотици различни дизајни за Nintendo нови 2 DS XL не е вклучена.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент