.

.

MAIPOR Зеленчук Хеликоптер - Кромид хеликоптер - Мултифункционален 15 во 1 професионални храна хеликоптер - Кујна хеликоптер - Dicer Машина - veggie хеликоптер со сад - Растите

MAIPOR Зеленчук Хеликоптер - Кромид хеликоптер - Мултифункционален 15 во 1 професионални храна хеликоптер -

DEN 479.28

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да биде во строга согласност со упатството.Ние ќе се потрудиме да го следи и да ви помогне во секое време!ви посакувам среќен живот!.Намалување домати, пиперки, моркови, овошје, цвекло, краставици, кромид, компир и сирење, итн.Едноставно заменете ножеви и заклучете ги во место.Ултра-остри 301 одделение закорави од не ' рѓосувачки челик сечилото ќе остане остри и нема да рѓа со текот на времето.Одат од режење да dicing во ниеден момент!.Ви овозможува да вешто се подготви домашна појадок, ручек и вечера да примами вкус пупки на вашето семејство.Ергономски дизајниран зеленчук машина.Сечилото и не-токсични, BPA-free ABS пластика. ✔【Се ЧУВА ЧИСТ】– Употреба на контејнер кој доаѓа со мулти-функција шредер да ослободите простор на countertop.Транспарентна тело ви овозможува да го следи напредокот на сецкани моркови, краставици, сквош, zucchini и ѓумбир.На мандолина slicer е практично кујна алатка, и зеленчук машина може да го скрати вашиот подготовка време до неколку минути., на хеликоптер алатка може да се намали времето на овој процес, така да нема да имаат проблеми со готвење или сечење на зеленчук и овошје.Храната може да се сече на shreds и парчиња на различни дебелини, и исто така, може да биде земја лукот и ѓумбирот.Многу погодна за зафатен домаќинките да се подготват јадења.Уживаат во готвење повторно!Сите круг кујнски помошник може да ви помогне да се постигне тоа.За подобри перформанси, ние ги користиме супер sharp 420 одделение од нерѓосувачки челик, прекалени ножеви да се исецка/намали тешко зеленчук.Ултра-остри 301 одделение закорави од не ' рѓосувачки челик сечилото ќе остане остри и нема да рѓа со текот на времето.Затоа што тоа не се бара електрична енергија, на зеленчук хеликоптер може да се користи насекаде.Тоа е совршен за сечење овошје, зеленчук и сирење во професионален начин да ви помогне да се подготват јадења веднаш.Погоден за домашни готвење.Намалување домати, пиперки, моркови, овошје, цвекло, краставици, кромид, компир и сирење, итн.Лесно да се размонтираат со ножеви и други додатоци,може да се чува во контејнер на зеленчук хеликоптер slicer,им помогне одржите вашиот кујната чиста и уредна.Тоа овозможува брза, во согласност резултати и има импресивен капацитет.На зеленчук хеликоптер е разноврсна сите-во-едно кујна алатка, многу погодна за подготовка на салати, салса, кромид, лук, итн.Нашиот зеленчук машина го прави вашата работа во кујната лесно и пријатно повторно.На белка од јајце сепаратор и јајце slicer може лесно да се одделат и да парче на белка од јајце и жолчка.Сечилото и не-токсични, BPA-free ABS пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент