.

.

Pinkaholic Њујорк DA Vinci Поводник - Brown - M

Pinkaholic Њујорк DA Vinci Поводник - Brown - M

DEN 392.16

Пристапност
Во достапна форма

Карирани шема и цврсти schemed.ШЕЛ : Волна 20%/ полиестер : 80% надеж : полиестер 100% .Појавување на harnesses се продава одделно.Големина на : Medium - 0.6" W x 55.0" Л Појавување на поводник на да Винчи темперамент, da Vinci подигнат C, да Винчи ја подигнат вредноста V, и на да Винчи Pinka темперамент.Одликувајќи се со иста карирани шема и цврсти schemed како harnesses.Достапни во Индискиот розова боја, кафеава и морнарица во големина Медиум само.Ве молиме забележете дека поради Овие производи се создадени со мали/средни куче раси во умот, поголеми димензии (јас.E.Големи, екстра-голема, итн.) не мора да значи поголем раси.Ве молиме погледнете во сликата на големината на табелата.Како општо правило, ако вашето куче паѓа помеѓу големини, тоа обично е подобро да се оди до големина.Тежина бројките се само проценки.Секогаш користете вистински мерења.

Главните карактеристики

Избор на клиент