.

.

DaYang Мрзливи Сузан Организатор 31.5 Во Кујната Плочата Организатор, Тркалезна Маса Услуга Фах Чеша, Исклучителна Шема, Силен И Здрав, Лесен За Чистење, 360º Ротација, За

DaYang Мрзливи Сузан Организатор 31.5 Во Кујната Плочата Организатор, Тркалезна Маса Услуга Фах Чеша, Исклучителна

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

✿Прекрасен изглед : Исклучителна линии може да се донесе поинакво искуство на diners, и убава декорација може да го зголеми чувството на среќа. ✿Ротирачки дизајн : удобен 360°ротирачки дизајн им овозможува на сите да лесно да се добие нивната омилена храна и да се создаде удобно јадење средина. ✿Безбедноста додатоци : пластична база за да се спречат несакани отстапување, силна носивоста, постабилна и издржливи. ✿Високо-квалитетен материјал : висок квалитет на карпа одбор материјал, гребење и отпорност на триење, отпорност кон пожар и висока температура отпор, без пенетрација, лесен за чистење. ✿Безбедна употреба : На работ е мазна, безбедни и не се повреда на рацете, така што секој член од семејството може безбедно да се ротираат на плочата.Нашите Мрзливи Сузан плочата е совршен додаток за хотели, кујна ресторани, големи јадење места, и дава многу удобно јадење искуство.Нашите ротирачки коцки, се многу практични и може да се користи како подароци за вашите пријатели или роднини.Ова е добар избор.Име на производ : Мрзливи Сузан Turntable Material : Slate Thickness : 12mm Shape : round Dimensions : ø80cm/ 31.5 во, ø90cm/35.4 во.Пакетот вклучува : 1×Мрзливи Сузан Turntable Recommendations за големината избор : големината на масата треба да биде 15.7 во-19.7 во / 40-50cm поголеми од големина (дијаметарот) на плочата.Бидете сигурни дека постои 7.9 во 9.8 во / 20-25 cm на простор надвор маса за прибор за јадење.(Поголем големина, на повисоко транспортни трошоци, и поголема маса што треба да бидат исти, па ве молиме изберете ја саканата плочата големина внимателно)во Однос на хроматските аберации : поради камерата светло и прикажување на проблемите, тоа ќе предизвика хроматските аберации, ве молиме да се разбере.■Поради посебни ивица процесот на производи од стакло, со големина на ротирачкото лента ќе имаат грешка од околу 0-3 cm (0-1 носители.2 инчи), а дебелината ќе има некоја грешка од околу 0-2 mm (0-0.1 инчи).Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент