.

.

PJinloog-Времето Појас 2 ПАРЧИЊА 250/255/260/265/270-5M, Синхрони Појас, Забите=50/51/52/53/54, Многу Табови Затворени-Јамка HTD 5M Времето Појас Макара 260-5M Прецизни Големина

PJinloog-Времето Појас 2 ПАРЧИЊА 250/255/260/265/270-5M, Синхрони Појас, Забите=50/51/52/53/54, Многу Табови

DEN 1267.20

Пристапност
Во достапна форма

Ширина : 12/15/20mm, Забите Број : 50/51/52/53/54 Teeth.Појас за Висина : 3.80 мм, Заб Висина : 2.06 mm.Стандардна Ширина За Дел 5 M.Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.Тип : 250/255/260/265/270-5 MPitch : 5mm Belt Висина : 3.80 mm Tooth Висина : 2.06 mm Material : Neoprene Rubber Со Fiberglass Core Width : 12/15/20mm Teeth Број : 50/51/52/53/54 Teeth Shape : Затворени-Јамка Стандардна Ширина За Дел 5 M(9mm,15mm,20mm,25мм,30мм).

Главните карактеристики

Избор на клиент