.

.

YZKJSZ Случај за ZTE Libero 5G II Маска + 4 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - Мека Гел Црна TPU Силиконска Заштита Случај за ZTE Libero 5G II (6.67)

YZKJSZ Случај за ZTE Libero 5G II Маска + 4 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - Мека Гел Црна

DEN 236.64

Пристапност
Во достапна форма

ZTE Libero 5 G II 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.Меки силиконски TPU Случај Ултра-Тенок школка за заштита домување на Корица : Прецизно сечење : сечење На шлиц совршено се вклопува во порт за полнење и звучник без да влијаат на било какви копчиња или леќи.На тенок дизајн и кристално јасно се одржи оригиналниот изглед на уредот и бидете телефонот повеќе убава и елегантна.

Главните карактеристики

Избор на клиент