.

.

Висина на Отворено Производи FS-1-8 Хранат Лажичка-Инка,Изгорени Црвена

Висина на Отворено Производи FS-1-8 Хранат Лажичка-Инка,Изгорени Црвена

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Функции како семе лажичка и инка.За да се префрлате switch за да се префрлате помеѓу лажичка и инка.Рефил птица задолжени за хранење телиња со леснотија.Совршен за пополнување цевка задолжени за хранење телиња.Дизајниран за лесно да се пополни задолжени за хранење телиња од сите големини.Користете го отвори лажичка за пополнување големи задолжени за хранење телиња.На амортизерите се отвора со флип на палецот и шупливи се справи со се конвертира во инка за полнење мали задолжени за хранење телиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент