.

.

SANGHAI Хрчак Криенка Дрвена Колиба Мали Животни Мулти Приказна Вила Качување Играчка Куќа Хабитат Оркестарот со Скала E

SANGHAI Хрчак Криенка Дрвена Колиба Мали Животни Мулти Приказна Вила Качување Играчка Куќа Хабитат Оркестарот

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

5 Големини : Ние нудиме 5 стилови и големини на вили куќи за вашиот изберат, за да се задоволат различните потреби.Симпатична Оркестарот : Убави дрвени вила за мали животни и миленичиња спиење, се крие, џвакањето, качување и играње.Дизајн : Широк влез и шупливи дизајн, за одржување на кул во лето или топло во зима, мулти-ката.Промовирање на мали домашни миленици гнездење и џвакање инстинкти.Идеален за хрчак, глувчето, зајакот, chinchilla и други мали животни.Лесно да се Соберат : Исклучителна изведба.Лесно за вас да DIY убава куќа за вашиот кожен пријател.Safe : Направен од природно дрво, мирис, трајни, водоотпорен, не згаснат, и безбедно за животни.

Главните карактеристики

Избор на клиент