.

.

Кујна Мрзливи Сузан Плочата Злато Жица Стакло Плочата Круг тањир Шифрирана Игли Валчести Лежишта Силна носивоста Телото Златен Тон (Големина : 80см/31in)

Кујна Мрзливи Сузан Плочата Злато Жица Стакло Плочата Круг тањир Шифрирана Игли Валчести Лежишта Силна носивоста

DEN 12052.32

Пристапност
Во достапна форма

Користење на енкриптирани игли валчести сите-челик лежишта во алуминиумска легура вратило во голема мера го зголемува товарот на капацитетот на плочата и ја прави ротација постабилна и мазна.Круг плочата стакло ротирачката маса е направен од високо-квалитет злато жица стакло.Пред приказ има три-димензионални памук, волна-како злато жица шема, која има супер метал текстура.Мазна и лесна работ дизајн, тоа е безбедно да се користи на ротација и не ги повредат вашите раце, па можете да имате оброк со вашето семејство без да се грижиш за безбедност. 360-степен на слободен врти мрзливи Сузан плочата се решава непријатна ситуација која многу луѓе партија не може да клип на сад ќе wantl, така што секој може да добие фер дистрибуција на храна.Мултифункционален плочата е многу погодна за семејството, вечера, роденден, ресторан, банкет, надворешна тераса или кујната countertop, градина маса.Калено Стакло, Стакло, Aluminium High квалитет калено стакло плочата, слобода и флексибилност на ротација, ротација на ниско ниво на бучава, лесен за користење, нема промена, идеален за примање гости.Заоблени дизајн, мазна, рамна, лесен за употреба, и да се избегне гребење на безбедна употреба,Големи шасија, добра стабилност, се безбедни за употреба.Енкрипција лого, ротирачки флексибилни, не-заклучување, лесно да се useproduct опис : Име : Сузан Транспарентен Turntable Material : злато жица Кат материјал : алуминиум alloy Thickness : 10mm Size : 70cm/27.5 во, 80см/31.5 во, 90cm/35.5 во, 100cm/39.5 во, 110cm/43.5 in Note : ?По приемот на стоката, доколку постои каков било пропуст, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе го препрати до вас, како е можно поскоро.?Прирачник за мерење на производ големина може да има некоја грешка од 1-3 cm, и времето за испорака е обично 15-20 дена.?Ако сè уште не добиле нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент