.

.

WZMDHB 3D Илузија Ноќ Светлина Ноќни Табела Светилки 16 Боја се Менува Dimmable Осветлување USB Напојува и Допир Диносаурус Шема Led Nightlight за Деца Роденденски Подарок Деца Спа?

WZMDHB 3D Илузија Ноќ Светлина Ноќни Табела Светилки 16 Боја се Менува Dimmable Осветлување USB Напојува и Допир

DEN 544.08

Пристапност
Во достапна форма

ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК : Спакуван во исклучителен подарок кутија.LED светло маса светилка украс за домот, дневна соба, бебе соба и соба за спиење.3 D визуелен ефект.2 : ве Молиме не допирајте акрилик површината за да се избегне ефектот на 3 D илузија ефект од знаци.5 Вати,не се штетни за човековото тело.Убаво светло декорација за роденден, свадба, божиќ, велигден,крштевки и на сите страни.КРЕАТИВНА ДЕКОРАЦИЈА : 3 D визуелна уметност ефект.ги задоволува секој човек е поинаков чувствителност на светлина, употреба на високо квалитетни LED светлина која не е безопасно да детските очи, да обезбеди деца слатка и топлина ноќ.3 D светилка е најдобриот роденден,Божиќ и празник подароци за момчиња, Девојки и деца,тоа може да создаде изненадени 3 D визуелни ефекти(навистина не 3 D)преку акрилик панел. 3 D илузија светилки е прекрасен подарок избори за festvals без разлика Роденден на Божиќ или Нова Година 8.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот. Најдобра декорација избор за момчиња и девојки спална соба, детска соба,маса на маса,бар,продавница,кафе,клуб,ресторан и сл.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн. Ново надградба, доаѓа со IR-далечински контролирани во рок од 24 Копчиња вклучувајќи 16 чиста бои се опционални,4 динамички режими на блицот(Флеш/Storbe/Втора/Мазна) и луминозноста прилагодливи.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени).Мека светлина не е штетно за очите. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.SMART ДОПИР И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : 16 Бои се Менува, може да го прилагодите осветлувањето на екранот преку далечински управувач.така што можете да го користите како декоративни ламби, или како ноќни ламби. Safty и Енергија-saveing со ниска моќност за 0.Оптички Визуелна Илузија преку акрилик одбор.Пакувањето се вклучени : 1 x акрилик panel1 x ABS Base1 x 24-копче remote1 x USB cable1 x Корисникот manual Any проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент