.

.

Aprince Темно Злато Круг Кристал Tiaras и Коронки за Жените, Tiaras за Девојки Rhinestones Свадба Headband Тиара за Жените Круни за Жените Роденден Круни Кралицата Круна Коса Додатоци

Aprince Темно Злато Круг Кристал Tiaras и Коронки за Жените, Tiaras за Девојки Rhinestones Свадба Headband Тиара

DEN 405.12

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна Материјал круната за жените се направени од издржлив тешко легура јасна и rhinestones.Легура има анти- ' рѓа ефект, што е силна и густа, не е кревка и тенки.Sizere трајни доволно да се соочи со години да се носат и изгледа прекрасно, дури и поставени за години.Уникатен Дизајн : Додадете еден магичен допир да вашиот голем ден со носење на овој пенливи круна.Вие сте во потрага на сензационален и уникатен кристал круна.Писмо до Нашите клиенти.Почитувани Клиенти,.Доколку ви се допаѓа нашата круна, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите вашите искрени шопинг искуство на повеќе луѓе.Ако сте незадоволни со оваа круна, ние секогаш се залагаме страна да ги реши вашите проблеми.Ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви ги даде задоволни решение.Ако круната е оштетен за време на превозот,ние обезбеди замена или рефундирање на услуги.Ако сакате да се вратат, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет и да се вратите на овој производ.Постојат две состојби што не може да биде вратена : 1.Производот се користи; 2.Ознаката недостасува или оштетени.Ви благодариме за купувањето во Aprince.Се надевам дека ќе имате убав ден!.Најдобри Regars.

Главните карактеристики

Избор на клиент