.

.

wangyy Јазик 6.5 Инчи 165mm Автомобил Mid-Range Звучници 150W 4 Ohm Црвено Вбризгување на Конус Пена Работ Водоотпорен Звучник GTX 1660

wangyy Јазик 6.5 Инчи 165mm Автомобил Mid-Range Звучници 150W 4 Ohm Црвено Вбризгување на Конус Пена Работ Водоотпорен

DEN 2126.88

Пристапност
Во достапна форма

Висока чувствителност, висок глас резолуција, деталите на комплетен опис на јасни.Влага доказ, рог PP гума и шприц carcass ефикасно влага доказ, намалување на нарушување.Висока густина магнет, силен глас перформанси, употребата на воздушната магнети, моќ целост.Висока излезна моќност, погоден за различни музички стилови, популарни класични,џез, кантри, рок,тоа може да биде многу добра контрола.Универзална nondestructive поддршка различни модели инсталиран.Име на производ : 6.5 инчи speaker Speaker дијаметар : 165mm Impedance : 4 Ohm Max Моќ : 150 WRMS Моќ : 30 WMaterials : црвена вбризгување на конус+пена edge Diagonal дупка растојание : 158mm Speaker отворање дијаметар : 145-150mm Installation Длабочина : 52mm Total висина на говорникот : 60mm Package : 1 PC x 6.5 инчи Јазик.

Главните карактеристики

Избор на клиент