.

.

Туѓо Storehouse Јога Премиум Мат Не се Лизга и Издржливи TPE 6mm 72x28 [Пурпурна]

Туѓо Storehouse Јога Премиум Мат Не се Лизга и Издржливи TPE 6mm 72x28 [Пурпурна]

DEN 2168.88

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : TPE.Дебела баласт е поголема удобност за колената и лактите.Со екстра дебела, висока густина баласт, ќе доживее исклучителна адаптибилност и дава чувство на мат е дебела, трајни перница под вашите зглобови.Лесно лесни големина ролс-на-go, идеална за дома, салата, топло или отворено јога и повеќе.Идеално за јога, Пилатес, која се протега и тонирање на вежбање.Димензии : 183x71x0.6cm/ 72x28x0.2inch.Пакетот вклучува јога мат, носење на рака и торба.Бродови од Хонг Конг.Дебела баласт е поголема удобност за колената и лактите.Со екстра дебела, висока густина баласт, ќе доживее исклучителна адаптибилност и дава чувство на мат е дебела, трајни перница под вашите зглобови.Лесно лесни големина ролс-на-go, идеална за дома, салата, топло или отворено јога, и повеќе.Идеално за јога, Пилатес, која се протега и тонирање на вежбање.Поради различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме да се разбере и да бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент