.

.

Stadler Форма Петар Малку Фан, Мали, Бели

Stadler Форма Петар Малку Фан, Мали, Бели

DEN 1467.36

Пристапност
Во достапна форма

Замав режим за оптимална кул воздух дистрибуција.Природни Ветре режим симулира природен правец услови. 4 брзина нивоа – од нежно ветре да силен ветар.Објектот Пакет Тежина : 3.0 фунти.Ненаметлива и динамичен, Петар Малку може да обезбеди ладно ветре, секаде каде тоа е потребно.Петар Малку има замав режим, обезбедување оптимална дистрибуција на ладен воздух.Во Природни Ветре режим, тој се симулира природен правец услови и автоматски се префрла помеѓу 4 брзина нивоа.Алтернативно, можете да изберете ниво, кои се движат од нежно ветре да силен ветар со користење на екран на допир панел.Со својот тенок раст, Петар Малку зема многу малку простор и е идеален дури и кога не е ограничен простор на располагање.На перат воздух влезот филтер обезбедува сигурна заштита од честички прашина.Петар Малку е идеален придружник за на вашата спална соба, за вашата канцеларија биро или до вашата гарнитура.

Главните карактеристики

Избор на клиент