.

.

Големи Дрвени Мрзливи Сузан Плочата, 28-39inch Круг Ротирачки Лента,за Кујна, Ресторан, Конференциски,Игра,Дрво Боја (Димензии : Дијаметар: 80см/31inch)

Големи Дрвени Мрзливи Сузан Плочата, 28-39inch Круг Ротирачки Лента,за Кујна, Ресторан, Конференциски,Игра,Дрво

DEN 6720.96

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : природен каучук дрво, јасно текстура, боја слој на површината, заштита на животната средина и здравјето, без формалдехид, отпорност на корозија, Мазен и лесен за одржување,подолг сервисен живот.Дебела цврсто дрво, отпорност, не е лесно да попуштат, висока цврстина, силна носивоста, посигурен.Смола ротирачка база, отпорни на топлина, отпорни на корозија, мазна ротација, лесен за користење,лесен ротација дизајн, направи вечера лесно.Мазна целокупната полирање, хуманизирано заоблени ивици дизајн, спречување на гребење, безбедна и сигурна употреба.Боја : Дрво боја, со дијаметар : 70cm, 80см, 90cm, 100cm (28inch, 31inch, 35inch, 39inch),ве Молиме цел по утврдувањето на големината.Brown Wood Our современи дрвени грамофони се совршен додаток за кујни, ресторани, хотели и големи јадење места за лесно споделување на храна со сите во вашето семејство вечера, банкет, или роденден за удобно јадење experience Tips : При изборот на големината, прва мерка на големината на вашата маса.Разликата помеѓу големината на плочата и големината на табелата е 40cm или 50cm.Име : Мрзливи Susanquantity : 1 Color : wood Size : 70cm, 80см, 90cm, 100cm (28inch, 31inch, 35inch, 39inch)Карактеристики : Безбедност и заштита на животната средина, силна, не е лесно да се скрши, флексибилни rotation Products вклучуваат : 1 * Turntable Manual мерење на производ димензии, може да постојат грешки во зависност од реалните product Due на различни рефлектори и различни екран бои, реалните предмети, може да имаат одредена боја разлика, која е normalthe времето за испорака е обично 30-40 дена, ако не го примите цел, во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент