.

.

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер Крило Трим, Крило Усна Продолжување SpoilerRear Покривот Спојлер се Вклопува Одговара за MK8 Стандард 2021+(123 * 42 * 25 3400-Светла црна)

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер Крило Трим, Крило Усна Продолжување SpoilerRear Покривот Спојлер

DEN 16454.16

Пристапност
Во достапна форма

не бара сложени операции.Практично во исто време, тоа е добар автомобил декорација.Практично во исто време, тоа е добар автомобил декорација.Практично во исто време, тоа е добар автомобил декорација. ¡¾Perfect Дизајн¡¿Задните Покривот Спојлер задната врата со врвен craftmanship, сјајни изглед, дава на вашето возило делукс и модерен изглед.со долг животен век и одлични перформанси,нема потреба да се промени често. ¡¾ABS материјал¡¿ Продолжување Спојлер ,строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Зачувај вашето време и енергија. ¡¾Perfect Дизајн¡¿Задните Покривот Спојлер задната врата со врвен craftmanship, сјајни изглед, дава на вашето возило делукс и модерен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент