.

.

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер, Заден Покривот Крило Продолжување Крило Спојлер Надворешноста Тело Колекции Одговара За MK8 Стандард 2021+(123 * 41 * 25 3450)

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер, Заден Покривот Крило Продолжување Крило Спојлер Надворешноста Тело

DEN 1891.20

Пристапност
Во достапна форма

【Fitment】Надгради за Clubsport стил задните покривот спојлер, Специјално дизајниран да се вклопуваат for MK8 Стандард 2021+.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.усвојува високо квалитетни АБС материјал, издржлив за да го користите, носат‑отпорни, и анти‑штрајк, не е лесно да се возраст. 【Лесна Инсталација】 Покривот Спојлер Усна,Доаѓа со двострано лента, лесно и брзо да се качи, без модификација е потребно. 【АБС материјал】 Продолжување Спојлер ,строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел. 【Fitment】Надгради за Clubsport стил задните покривот спојлер, Специјално дизајниран да се вклопуваат for MK8 Стандард 2021+.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.со долг животен век и одлични перформанси,нема потреба да се промени често. 【Совршен Дизајн】Задните Покривот Спојлер задната врата со врвен craftmanship, сјајни изглед, дава на вашето возило делукс и модерен изглед.Практично во исто време, тоа е добар автомобил декорација.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел. 【Fitment】Надгради за Clubsport стил задните покривот спојлер, Специјално дизајниран да се вклопуваат for MK8 Стандард 2021+.Спецификација : Предмет Тип : Задните Покривот Спојлер Материјал : ABS Тип : за Clubsport Стил Монтажа : Пејст со двострано лента (вклучуваат) Fitment : Одговара за MK8 Стандард 2021+ (Само За MK8 Стандард !) Пакет Листа : 1 x Задните Покривот Спојлер 1 x Двострано Лента Забелешка : за Професионална инсталација е препорачливо!.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.Зачувај вашето време и енергија.не бара сложени операции. 【Fitment】Надгради за Clubsport стил задните покривот спојлер, Специјално дизајниран да се вклопуваат for MK8 Стандард 2021+.Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел. 【Fitment】Надгради за Clubsport стил задните покривот спојлер, Специјално дизајниран да се вклопуваат for MK8 Стандард 2021+. 【Одлични перформанси】Задните Покривот Крило Спојлер може да се намали повлечете, да се подобри ефикасноста на искористувањето на горивото, подобрување на downforce, гуми влечење и возење стабилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент