.

.

PJinloog-Времето Појас 5pcs Лак HTD3M Времето Појас, C=180/183/186/189, Ширина 6/9/15mm, Забите 60/61/62/63, HTD3M синхрони Прецизни Димензии (Должина : Должина 180mm Заби 60, Ширина : Ширината 6mm)

PJinloog-Времето Појас 5pcs Лак HTD3M Времето Појас, C=180/183/186/189, Ширина 6/9/15mm, Забите 60/61/62/63,

DEN 590.40

Пристапност
Во достапна форма

Појас на Теренот : 3мм(0.118 инчен).Појас Ширина : 6mm или 9mm или 15mm.Материјал : Neoprene Гума со fiberglass јадро.Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.Појас на Теренот : 3мм(0.118 инчи)Појас Ширина : 6mm или 9mm или 15mm Material : Neoprene Гума со fiberglass core Боја : Black The Пакет Листата ги Вклучува, како Следи : 5pcs x HTD3 M Синхрони Појас во затворени-јамка појас.

Главните карактеристики

Избор на клиент