.

.

Телескопски Потоне Рек Носителот Прилагодливи Проширување Складирање Потрошувачка Кошница, Голем Капацитет Телескопски Потоне Складирање Багажник, Домашна Кујн

Телескопски Потоне Рек Носителот Прилагодливи Проширување Складирање Потрошувачка Кошница, Голем Капацитет Телескопски

DEN 261.12

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : Материјал : ABSSize : е 36,5 CM ×10.Филтерот резервоарот може да се премести каде и да го замените со зеленчук кошница, што ќе ви овозможи да се направи овошје и зеленчук салати повеќе погодно.Опис : ВЕНТИЛИРАЧКИ ПОТРОШУВАЧКА : Креирајте Здравје средина со одржување на вашиот чистење уреди сува.На тока инсталација е постабилна и ќе не потресат.СКАЛАБИЛНИ ДИЗАЈН : Може да се задоволат различните потреби, погоден за различни големини на мивки, слободно да се прилагоди на должината, може да биде голем капацитет за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент