.

.

G. L. Huyett Вратило Јака, 1 x 9/16 x 7/16 BO (Пакување од 10)

G. L. Huyett Вратило Јака, 1 x 9/16 x 7/16 BO (Пакување од 10)

DEN 964.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Црна Оксид Јаглероден Челик.Јака Стил : Поставување Елемент.Завртка Големина : 1/4"-20. Ширина : 7/16".Надвор Кол. : 1.008".Вратило Јака,1 x 9/16" x 7/16" BOZoro # : G9148925 Mfr # : SC-0562-BOMaterial : Црна Оксид Јаглерод Steel Collar Стил : Set Screw Screw Големина : 1/4"-20 Width : 7/16"Надвор Кол. : 1.008"Димензија Тип : Инч.

Главните карактеристики

Избор на клиент