.

.

Kohler 1015663 Замена Дел

Kohler 1015663 Замена Дел

DEN 403.20

Пристапност
Во достапна форма

KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛ.ЗАВРТКА, 8-32 X 1.00. Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум материјали за поголема трајност.Опис на производот Заштита на гаранцијата на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ лого.KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler замена дел; 1015663.Дел број 1015663 е еден шраф.Завртка 8-32 X 1 Не заврши Kohler замена на делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент