.

.

FENXIXI Едноставна Пластични корпата за Ѓубре, Кујна Без Покритие Хартија Кошница Спални Бања Дом, Канцеларија, Хотел (Боја : Бела)

FENXIXI Едноставна Пластични корпата за Ѓубре, Кујна Без Покритие Хартија Кошница Спални Бања Дом, Канцеларија,

DEN 3304.80

Пристапност
Во достапна форма

Едноставен и разноврсна, додадете боја на живот.Применливи сцена : кујна, дома, дневна соба, купатило, студија, канцеларија, хотел итн.Флексибилни и издржливи, не е лесно да се деформира, еколошки PP материјал, не е лесно да слабее и да станат кршливи.Дијамант форма е отворање, голем капацитет, и тоа е полесно да се фрли во ѓубре.Зголемената дното дизајн, не се лизга и носат-отпорни, не му наштети на подот.Име на производ : Ѓубре Canmaterial : plastic Capacity : 8 LSize : 22.5*28 cm Applicable сцена : кујна, дома, дневна соба, купатило, студија, канцеларија, хотел итн.Истакнува : Едноставен и разноврсна, додадете боја на живот.Флексибилни и издржливи, не е лесно да се деформира, еколошки PP материјал, не е лесно да слабее и да станат кршливи.Дијамант форма е отворање , голем капацитет, и тоа е полесно да се фрли во ѓубре.Зголемената дното дизајн, не се лизга и носат-отпорни, не му наштети на подот.

Главните карактеристики

Избор на клиент