.

.

Робот Правосмукалка 2000Pa Силна Вшмукување,4400mAh Голем Капацитет Литиум Батерија Само-Полнење Роботски Правосмукалка 110mins Траење 600ML Dustbin,Чисти Тешко Подови да Медиу

Робот Правосмукалка 2000Pa Силна Вшмукување,4400mAh Голем Капацитет Литиум Батерија Само-Полнење Роботски Правосмукалка

DEN 2976.00

Пристапност
Во достапна форма

【Едноставна операција】Постари луѓе може така лесно да се користи правосмукалка, само користење на предвидени со далечински управувач или вграден копчето за да ги споделите на робот правосмукалка работи. 【2000 Pa силна вшмукување】робот правосмукалка со 2000 Pa силна вшмукување може лесно да ги собереш сите на прашина, пет косите, нечистотија и crumbs на хард подот и Средни-Куп Теписи. 【Само-Полнење】робот правосмукалка е опремена со 4400m Ah голем капацитет литиум батерија, правосмукалка до 110 минути трчање време.На роботски правосмукалка автоматски ќе се вратите на полнење на клупа кога на власт е исцрпен или правосмукалка завршува. 【Анти-капка Технологија】Целосно се негува анти-капка технологија спречи робот од паѓа од скалите и надвор од рабовите. 【Она што Ќе Добиете за】Еден робот правосмукалка, плус целосно спектар на робот правосмукалка додатоци : Надополнување на Стојат x1,Далечински(Не е Вклучен батеријата)x1,На Адаптер x1,Операција Инструкции x1,од Страна на Четка x1,Висока Ефикасност Филтер Екран x1. Робот правосмукалка е опремена со brushless мотор, која има предности на долг животен век, ниска потрошувачка на енергија, ниско ниво на бучава и големо вшмукување.Не ротирачка четка дизајн ви овозможува да се избегне конфузија на косата, со вшмукување на 2000 година, ПА и 4400m Ah капацитет на батеријата, обезбедување траен чистење на вашиот дом.Карактеристики : големи качување тркала се движат лесно во текот теписи и врата корнизи Употреба на ниска до средна-куп теписи, плочка, ламинатни, и тврдо дрво подови.Не се погодни за високо-куп тепих ве Молиме прочитајте го упатството внимателно пред користење на робот правосмукалка за дома.Робот Правосмукалка Робот Правосмукалка Роботски Правосмукалка Роботски Vacuums Вакуум Робот Правосмукалка Робот Aspiradora Робот Автоматска Правосмукалка Робот Чистење Робот Роботски Вакуум Робот Правосмукалка Smart Вакуум Вакуум Робот Роботот Почиста Само Со Правосмукалка Робот Автоматски Вакуум.

Главните карактеристики

Избор на клиент