.

.

УМЕТНИЧКИТЕ ОД LANG Едем 2022 Easel Календар (22999011007)

УМЕТНИЧКИТЕ ОД LANG Едем 2022 Easel Календар (22999011007)

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

12-месечен формат (јануари - декември 2022).Рачно изработени дрво easel има сите 12 месеци.Премиум картичка акции. 4.6"h x 6.125"w.Фолија Разубавувањето.Совршен за вашето биро на училиште или на работа, водење сметка на значајни датуми со Уметничките од LANG Едем™ Easel Календар!Иам прекрасни уметнички дела од страна на Сузан Winget можете дури да го користите на вашиот countertop дома за размена на инстант соба décor!.

Главните карактеристики

Избор на клиент