.

.

ELTEKER Google Пиксели 6 Про Паричникот Случај,2 во 1 Монтажни Премиум Кожа Држачот на Парични Џеб Потпирачот Магнетни Handstrap Паричникот Случај со Патент за Google Пиксели 6 Про

ELTEKER Google Пиксели 6 Про Паричникот Случај,2 во 1 Монтажни Премиум Кожа Држачот на Парични Џеб Потпирачот

DEN 695.52

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилност]-Google Пиксели 6 Про Паричникот случај.Компатибилен со Google Пиксели 6 Про САМО,Не се вклопуваат други мобилни телефони. [Премиум Кожа]-кожа случај се прецизност направени на СТП Кожа и трајни монтажни Магнетни Шок-апсорпција Внатрешна случај.TPU доаѓа со cushioned shockproof работ и покриен со кожа со магнетни обезбедува голема двоен слој за заштита,ефикасно да го заштитите вашиот уред од гребнатини и дневни влијанија. [Монтажни Паричникот]-2 во 1 монтажни паричникот стил може да се користи како една школка сам, или една школка и кожа случај може да се користи како паричник заедно.Овој паричник случај карактеристики 6 картичка слотови и 1 патент монета џеб.Задоволување на вашите потреби за носење на суштинските картички и неколку парични средства во секојдневниот живот, без да се земе паричник надвор.Удобен затворање чува сите ваши вредности во место, уредно и безбедно. [Мултифункционален]-може да се свитка кожа случај во застане и да се направи hands-free видео повици,да се прочита и да се види филмови секаде.Внатрешна обвивка има магнетна привлечност сила што може да биде поставен на било железо објект, намалување на заморот на држите телефонот.Прецизни cutouts се направи целосно пристапна на сите пристаништа,камера и копчиња.Вие не треба да ги тргнеме на заштитни случај додека се полни.Прикачите Деликатна Кожа Wristlet рака.По виси на случај,држи со една рака не се плаши од паѓање. [Ажурирано Услуга]-Ние се ажурирани нашата случаи од една година гаранција за ЖИВОТ ЗАМЕНИ ГАРАНЦИЈА.Ако има било какви не-вештачки производ прашања за нашата случаи,ве молиме контактирајте со нас веднаш.ELTEKER Google Пиксели 6 Про Паричникот Случај,2 во 1 Монтажни Премиум Кожа држачот на Парични Џеб Потпирачот Магнетни Handstrap Паричникот Случај со Патент за Google Пиксели 6 Про-Вино Црвено.

Главните карактеристики

Избор на клиент