.

.

Фланелен боксери Ќебиња Перница Стомакот на Бебето се Игра Џуџуцу Kaisen MatRound Маса Крпа Погоден за Пикник Беа Парк

Фланелен боксери Ќебиња Перница Стомакот на Бебето се Игра Џуџуцу Kaisen MatRound Маса Крпа Погоден за Пикник

DEN 2198.40

Пристапност
Во достапна форма

Единствени моден обрасци : кружни ќебиња со живи модели,lifelike,без разлика дали тие се сместени во затворени простории или на отворено,тие се роман и око-фаќање на ќебиња.Фланелен боксери материјал : Ова ќебе е направен од високо-квалитет фланелен боксери ткаенина,светла во боја и супер меки на допир,па оваа мека круг ќебе држи топло и удобно,и нема да се затнат.Тоа е многу погоден за троседот ќебиња и кревет ќебиња.Лесен за чистење : ве Молиме миење ова ќебе пред употреба.Нежна машина за перење со ладна циркулација на вода,ниска температура сушење,не исчезнат или да се намали.Првото перење може да предизвика пената да падне.Ова не е голем квалитет прашање.Мултифункционален : може да се користи како бања крпи,јога душеци, bedspreads,таписерии,tablecloths или ѕид виси украси.Не само згодна ќебе,тоа исто така може да се користи за изборен круг tablecloths,излети во парк,јога,покрај базенот одмор,итн.Широк спектар на употреба,погоден за кревети,софи,кампување,ладно кината или патување!.Материјалите што се користат се апсолутно не се алергиски и се безбедни за бебиња.Кога вашиот ќебе е валкано,може да се мие со рака или во машина за перење.Рака мие или машина за миење со ладна вода,брзо сушење,лесно да се грижи,и издржливи.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,оваа големина податоци се мери под плочка,поради различни мерни методи,грешката е во рок од 1-2cm е нормален феномен.

Главните карактеристики

Избор на клиент