.

.

Powerbuilt 940468 SAE Огледало полски Комбинација Клуч Сет, 16 Парчиња

Powerbuilt 940468 SAE Огледало полски Комбинација Клуч Сет, 16 Парчиња

DEN 3267.36

Пристапност
Во достапна форма

Направен за да бидете најсигурни алатки на пазарот денес.Алатка за решенија за повеќето сите ситуации.Изграден за да се надмине алатка стандарди.Вклучува SAE клучеви од 1/4" да 1-1/4".Вклучува чување торбичка.Ги исполнува или го надминува ANSI стандардите.Powerbuilt од Alltrade Алатки ДОО е глобален лидер во дизајн, производство и маркетинг на алатки и продавница за опрема.Основан во 1979 година, во Лонг Бич, Калифорнија врз фирмата е во приватна одржуваат, со глобалното производство и продажни објекти кои служат клиенти на секој континент.На компанијата мисија : Alltrade дизајни, пазар и обезбедува алатки и продавница за опрема кои ги задоволи и надмине нашите клиенти очекувањата на квалитет, услуга и вредност, додека постигнување на профит за да се обезбеди на Друштвото и неговите вработени " иднината раст и развој.Alltrade нуди на нашите клиенти иновација, флексибилност и брзина на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент