.

.

Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете Рокер Сет, Лук Дробилката Минсер со Настроената, Силикони Цевка нож за лупење , Scraper, Четка за Чистење--Рачни Возен Лук Хеликоптер ?

Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете Рокер Сет, Лук Дробилката Минсер со Настроената, Силикони Цевка нож за лупење

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Полесно : само треба да замав напред и назад за да лесно го скрши на лук.Дури и во кујната, која често се среќава вода, тоа може да го задржи својот сјај, и нема потреба да се види тешко рѓа.Даде за вашата сопруга, пријателите и семејството како интимна подарок!.Scrape надвор од мелено лук на чинија со мали scraper.Се уште се пречи од страна на мирис на прстите откако ќе се намали на лук?Грижете се за сечење лук во различни големини?Или губење на многу време за сечење лук? . 【Трајни 304 од не ' Рѓосувачки Челик】На лук притиснете е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, кои се многу трајни, отпорни на корозија и нема да рѓа. 【Ергономски се Справи со】На лук притиснете рокер ,со ергономски се справи со дизајн,се уште може да се постигне максимална излезна со минимален притисок на прстите, рацете и зглобовите.Грижете се за сечење лук во различни големини?.Отстрани лук кожата со нашите лук нож за лупење. 【Совршен Подарок】Нашите лук притиснете рокер сет(вклучувајќи лук притиснете*1,лук нож за лупење*1,scraper*1,четка за чистење*1), е многу погоден за секого.

Главните карактеристики

Избор на клиент