.

.

LOAUSMB Кофа Зрна Ориз Резервоарот Ориз Складирање Ѕид-Монтирани Од Целиот Ориз Кујна,Јадење & Бар (Multicolor)

LOAUSMB Кофа Зрна Ориз Резервоарот Ориз Складирање Ѕид-Монтирани Од Целиот Ориз Кујна,Јадење & Бар (Multicolor)

DEN 1708.80

Пристапност
Во достапна форма

Секој Еден Има Покритие Бидете Сигурни Дека Тоа Печати Кутија.Проѕирно Тело, Храна Во Кутија Може Да Се Види, И Голем Капацитет.Лесно се Држи на Инсталацијата Со Својот Супер Силен Држи Енергија, Користете Го На Ѕидот Или во Фрижидер Вратата Ќе Те Спаси Многу Простор!. 2 парчиња 1500ml, 1 компјутер 1000ml.Може Да Се Справува Со Сите Видови На Храна, Како Бонбони, Житарки, Ориз И Така Натаму.т појадок време, и сте ја добиле комат вашите деца сакаат тоа crunch.Тоа е кога ќе излезе на чаши и кажи им да послужи тоа со помош од оваа Фармацевт.Лесно се држи на инсталацијата со својот супер силен држи енергија, користете го на ѕидот или во фрижидер вратата ќе те спаси многу простор!Проѕирно тело, храна во кутија може да се види, и големи capacity Each некој има покритие бидете сигурни дека тоа печати на box Can се одржи на сите видови на храна, како бонбони, житарки, ориз и така натаму.Направи вашата кујна чист и уреден со Ѕид Монтирани Житни Фармацевт, можете да го добиете она што ви треба веднаш со својата транспарентен тело.Само притиснете за да ги добиете надвор без неред!1x ѕид-монтирани ориз за чување на резервоар.

Главните карактеристики

Избор на клиент