.

.

JUMMICO Ткаенина регулируема Облегалка Стол Прилагодлив систем за домашно Кино Еден регулируема Облегалка Троседот Мебел со Дебели Седиште Перница и Backrest Современот

JUMMICO Ткаенина регулируема Облегалка Стол Прилагодлив систем за домашно Кино Еден регулируема Облегалка Троседот

DEN 1768.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : регулируема Облегалка опфатени со висок квалитет дише ткаенина со дебели соочи се овозможи поголема удобност.Примена : Тоа е добар избор за дневна соба, спална соба, домашно кино .На регулируема облегалка назад може да се прилагоди од 90° - 165° да читаат книги, види ТВ,нап време.Подложка за нозе : Челик дизајн на рамка води кон постабилен; Слободно прилагодливи агол на подложка за нозе, Совршен за релаксација за време на вашиот одмор време.Максимален капацитет : 265 кг Седиште Висина : 17.7" Седиште Димензии : 19.8"(W) x 20.5"(D) Назад Димензии : 20.9"(W) x 29.1"(Ч) со Отворен Димензии : 19.8"(W) x 62.6"(D) x 29.8"(H) Затворена Димензии : 19.8"(W) x28.8"(D) x 38.6"(H).Лесно да се соберат и добра услуга : Само лизгајте го backrest на основната конекција и завртки на 4 нозе.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.Боја : Кафена.

Главните карактеристики

Избор на клиент