.

.

ULTNICE 2 парчиња Крава Коњ, Овци на Пасење Железо Ѕвона Мали Бронзени Ѕвона Добиток Коза Фарма Висока Бронзена Бел Долги Коњ, Овци Железо Ѕвона Анти - Изгубени Анти - Кр?

ULTNICE 2 парчиња Крава Коњ, Овци на Пасење Железо Ѕвона Мали Бронзени Ѕвона Добиток Коза Фарма Висока Бронзена

DEN 256.56

Пристапност
Во достапна форма

Пасење Железо Ѕвона - Тоа може да бидат обесени на овца, коњ, крава, итн.Како аларм бел користат за добиточна анти - изгуби уред.Пасење Железо Ѕвона - Направи јасни звук, и може да се heared за долги.Пасење Железо Ѕвона - Мазна површина и светла боја направи да изгледаат повеќе домот и луксуз.Пасење Железо Ѕвона - Мала големина згусне бел виси оркестарот за земјоделство животни резерви.Пасење Железо Ѕвона - Изработени од, безбедно, трајни железо материјал и преносни.Опис Ова е задебелена бел виси декорација за одгледување на анимални производи.Тоа може да бидат обесени на овци, коњи, говеда, итн.Направени од високо - квалитет на железо, тоа може да се користи подолго време и не е лесно да ' рѓа и да се деформира.Мазната површина и ретро боја го направите да изгледа повеќе шармантен и модерен.Карактеристики - Боја : Бронза,- Материјал : железо, Големина : За 3. 4cm* 3cm* 2. 6cm - Мали задебелена бел виси декорација, што се користи за одгледување на животни резерви.- направени од високо - квалитетно, сигурно и издржливи железо материјал, кој е лесен за носење.- Мазната површина и светли бои се направи да изгледа повеќе елегантен и луксузен.- Тоа може да бидат обесени на овци, коњи, говеда, итн.и се користи како аларм бел од животинско анти загуба уредот.- Тоа го прави чист звук што може да се слушне од далечина.Пакет Вклучувајќи 2x виси бел.

Главните карактеристики

Избор на клиент