.

.

RoseParrot Случај за iPhone 12 Мини, (5.4 inch_2020 Порака), Јасно со Флорални Шема Дизајн, услужни и Флексибилен и Транспарентен Браник Shockproof Заштитна Маска (Lovebird)

RoseParrot Случај за iPhone 12 Мини, (5.4 inch_2020 Порака), Јасно со Флорални Шема Дизајн, услужни и Флексибилен

DEN 305.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакетот Вклучува】 Телефон Случај + Screen Protector + Прстен Носителот + врвка за околу Рака + Водоотпорен ТорбичкаСАМО компатибилни со i Phone 12 Мини, (5.4 inch_2020 Порака). 【Не-Yellowing, Светло-Тежина】 Направени од Bayer е Високо-Одделение TPU материјал, да се обезбеди траен јасност и да се спречи yellowing.Тенок дизајн носи поголема преносливоста и поцврста потпора, без додавање на големо.Мек материјал, го прави лесно да се инсталира и да ги отстраните. 【Деликатна Сликарство】 сликите се детално ја создадена од страна на уметникот, се надевам дека и таму е еден стил што ви се допаѓа.Напредна технологија на печатење прави реална, издржлива и отпорен на гребење. 【Сеопфатна Заштита】 Rose Parrot заштитни случај е тестиран од страна на SGS.Shockproof агол браници целосно заштита на вашиот телефон кога случајно капки.Воскресна рабови се задржи екран и камера подигна за да ги спречи површината на гребнатини. 【Широко Компатибилен】 Поддржува и безжично полнење, магнетни автомобил месеци и телефон да ѕвони држачот.Прецизни cutouts се обезбеди лесен пристап до сите копчиња и пристаништа со голема тактилни чувство.Лесен дизајн го чува преносни и џеб-пријателски.

Главните карактеристики

Избор на клиент