.

.

ЖУ-CL Електрични Лабораторија Центрифуга Десктоп мала Брзина на Off-Машина Precipitator РПИ Поделба Масти Прочистување Голем Капацитет Лабораториска Центрифуга со Тајмер

ЖУ-CL Електрични Лабораторија Центрифуга Десктоп мала Брзина на Off-Машина Precipitator РПИ Поделба Масти Прочистување

DEN 2248.80

Пристапност
Во достапна форма

Максималната брзина е 4000 вртежи во минута,6000 вртежи во минута.Максимален капацитет 400 ML.Времето опсег 1~99 минути.Брзина точност ±20 вртежи во минута.Во однос центрифугалните сили 2560*g,5400*g.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Бучава

Главните карактеристики

Избор на клиент