.

.

Фокс Трки во машка Титан Спорт Мотокрос Јакна (,)

Фокс Трки во машка Титан Спорт Мотокрос Јакна (,)

DEN 3598.80

Пристапност
Во достапна форма

50% Полиестер, 50% Пластика.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Високо вентилирани и артикулирани полимер за изградба на целиот ден, удобност и заштита.Подобрени се вклопуваат и удобност преку влага wicking и високо дише водат ткаенина тело.Отстранлив назад заштитник може да се носи посебно користење вклучени рамо ремени.Anatomic две парче пластика градите плоча обезбедува покриеност без ограничување на движење.Пластични рамото и лактот покриеност.На Титан Спортска Јакна за подигање на лента што со полно тело, под џерси чувари може да биде.Целосната водат ткаенина телото нуди прецизна, куп-слободен одговара за максимална мобилност додека се возела, додека интелигентно инженерните вентилација зони и артикулирани изградба обезбеди слобода на движењето, додека одржување сте кул како што се прошетаат.Отстранлив назад заштитник исто така, може да се носи посебно користење вклучени рамо ремени.Ова парче е идеален или планински велосипед или нечистотија велосипед возење.

Главните карактеристики

Избор на клиент